هم‌اکنون اکثر شرکت‌ها و سازمان‌ها، جهت برقراری ارتباط و ارائه محصولات و خدمات به‌سرعت به‌سوی برنامه‌های مبتنی بر موبایل که به اپ یا اپلیکیشن معروف است روی آورده‌اند مهم‌ترین دلیل آن‌هم نفوذ گسترده‌ی موبایل در تمامی افراد یک جامعه است یک اپ می‌تواند کاتالوگی از خدمات یک شرکت باشد یا یک ابزار کارآمد جهت ارائه‌ی امکاناتی که امروزه توسط وب‌سایت‌ها و یا سایر نرم‌افزارها عرضه می‌گردد، چه مالک و صاحب کسب‌وکاری باشید چه نه! درهرحال یک اپ قادر است تجارتی نو را برای شما رقم بزند بسته به ایده‌ای که دارید قادرید تا به نحو احسن با یک ابزار کوچک اما در دست همه، تعاملی سازنده با کاربران و مشتریان خود برقرار سازید. اهمیت اپ موبایل آن‌قدر زیاد هست که می‌تواند منجر به خلق درآمد جدید و یا افزایش فروش در کسب و کارها باشد.

همین این موضوع سبب شده تا پلت‌فرم‌های متنوعی برای طراحی آن ارائه‌شود زیرا با توجه به نفوذ بسیار زیاد موبایل در جامعه‌ی بشری، روزبه‌روز بر گسترش استفاده از فناوری‌های جدید مبتنی بر موبایل نیز افزوده می‌شود تنها دلیل این امر نیز تولید و وجود میلیون‌ها تلفن همراه هوشمند است. تلفن‌های همراه هوشمند در حقیقت کامپیوترهای همراهی است که همیشه همراه کاربران است بنابراین با ارائه‌ی یک ایده نو می‌توانید بر بستر موبایل، مشتریان خود را همیشه همراه داشته باشید. رشد فروش نرم‌افزارهای موبایل امروزه ‌به بی‌بدیل‌ترین و پول‌سازترین ابزارهای تکنولوژی مبدل شده. پس باکمی هوشمندی می‌توان تجارت خود را بر این اساس از نو پایه‌ریزی نمایید و با مشتریانی به گستردگی کشور در ارتباط باشید. طبق آمارهای غیررسمی در بسیاری از کشورهای درحال‌توسعه حدود ۹۵% از مردم دارای تلفن همراه و قریب ۶۵% دارای تلفن همراه هوشمند هستند کما اینکه بیش از ۷۵% وقت کاربران در اپ‌های موبایل و در سفرهای درون‌شهری و برون‌شهری صرف می‌گردد.

بدیهی است این‌گونه استفاده از این تکنولوژی سرآمد بهبود تجارت شما و درنتیجه افزایش تعامل با مشتری و بالا بردن راندمان کسب‌وکار شما خواهد شد…

توسعه اپلیکیشن

ساخت اپلیکیشن حتی برای موفق‌ترین کسب و کارها نیز یک قدم بزرگ است. قبل از یافتن آژانس تبلیغاتی مورد نظر خود، چند نکته را باید در نظر بگیرید:

۱-شفاف سازی

پیش از اقدام به ساخت یک اپلیکیشن، با شرکت مورد نظر مشورت کنید که آیا کسب و کار شما واقعاً به یک اپلیکیشن احتیاج دارد یا خیر. این حقیقت وجود دارد که یکسری فعالیت‌هایی هستند که تنها داخل یک اپلیکیشن اجرایی می‌شوند، اما طراحی یک وب‌سایت موفق و واکنش گرا نیز بسیاری از نیازهای مخاطبان شما را پوشش می‌دهد.

۲-عملکرد سریع

در قسمت پشتیبانی اپلیکیشن، سرعت عملکرد شما از اهمیت بالایی برخوردار است. مخاطبان شما انتظار دارند اپلیکیشن مرتباً به روز شده و بهبود یابد. سرعت پایین شما در برآوردن این نیاز مخاطبان سبب می‌شود تا آنان را از دست بدهید.

۳-مدیریت پروژه

علاوه بر تمام چالش‌هایی که در مسیر ساخت اپلیکیشن برای شما وجود دارد، مدیریت آن نیز مسئولیت سنگینی است. حرکت موثر در این مسیر به تجربه و تخصص بالایی نیاز دارد.

 

حضور افراد متخصص و متعهد در تیم سوشیانت و سال‌ها تجربه در این زمینه، سبب می‌شود تا ما بتوانیم با اطمینان به شما تضمین دهیم که قادر به ارائه انواع اپلیکیشن‌های تلفن همراه و مدیریت آن در تمام مراحل هستیم.