تهران ، بلوار امیرکبیر
021-46020940
ما را دنبال کنید

App Development

توسعه اپلیکیشن موبایل

در واقع، پشت هر اپلیکیشن به ظاهر ساده‌ای، تکنولوژی قدرتمند و کدهای بی‌عیب و نقصی وجود دارد که برای ارائه یک تجربه کاربری جذاب طراحی شده است. سوشیانت توسعه برنامه‌های تلفن همراه را برای قرارگیری شما در وضعیت دلخواه، در نظر می‌گیرد؛ چه بخواهید عملکرد ساده‌ای داشته باشید یا بخواهید تجربه شگفت انگیزی برای کاربر رقم زده و از رقبا پیشی بگیرید.

سان استار
سان استار

یکی از برند هایی که به ما اعتماد کرده است.

سانی نس
سانی نس

یکی از برند هایی که به ما اعتماد کرده است.

گروه ایده پردازان آرشیت
گروه ایده پردازان آرشیت

یکی از برند هایی که به ما اعتماد کرده است.

برند هایی که به ما اعتماد کردند

سان استار
بردارشیب
آریو ماشین جم
مرجع آمار ایران
صنایع رانیز
توسعه اپلیکیشن

خدمات طراحی و توسعه اپلیکیشن موبایل

ما مشتریان خود را به عنوان شریک تجاری می دانیم !

توسعه اپلیکیشن

هم‌اکنون اکثر شرکت‌ها و سازمان‌ها، جهت برقراری ارتباط و ارائه محصولات و خدمات به‌سرعت به‌سوی برنامه‌های مبتنی بر موبایل که به اپ یا اپلیکیشن معروف است روی آورده‌اند مهم‌ترین دلیل آن‌هم نفوذ گسترده‌ی موبایل در تمامی افراد یک جامعه است یک اپ می‌تواند کاتالوگی از خدمات یک شرکت باشد یا یک ابزار کارآمد جهت ارائه‌ی امکاناتی که امروزه توسط وب‌سایت‌ها و یا سایر نرم‌افزارها عرضه می‌گردد، چه مالک و صاحب کسب‌وکاری باشید چه نه! درهرحال یک اپ قادر است تجارتی نو را برای شما رقم بزند بسته به ایده‌ای که دارید قادرید تا به نحو احسن با یک ابزار کوچک اما در دست همه، تعاملی سازنده با کاربران و مشتریان خود برقرار سازید. اهمیت اپ موبایل آن‌قدر زیاد هست که می‌تواند منجر به خلق درآمد جدید و یا افزایش فروش در کسب و کارها باشد.

همین این موضوع سبب شده تا پلت‌فرم‌های متنوعی برای طراحی آن ارائه‌شود زیرا با توجه به نفوذ بسیار زیاد موبایل در جامعه‌ی بشری، روزبه‌روز بر گسترش استفاده از فناوری‌های جدید مبتنی بر موبایل نیز افزوده می‌شود تنها دلیل این امر نیز تولید و وجود میلیون‌ها تلفن همراه هوشمند است. تلفن‌های همراه هوشمند در حقیقت کامپیوترهای همراهی است که همیشه همراه کاربران است بنابراین با ارائه‌ی یک ایده نو می‌توانید بر بستر موبایل، مشتریان خود را همیشه همراه داشته باشید. رشد فروش نرم‌افزارهای موبایل امروزه ‌به بی‌بدیل‌ترین و پول‌سازترین ابزارهای تکنولوژی مبدل شده. پس باکمی هوشمندی می‌توان تجارت خود را بر این اساس از نو پایه‌ریزی نمایید و با مشتریانی به گستردگی کشور در ارتباط باشید. طبق آمارهای غیررسمی در بسیاری از کشورهای درحال‌توسعه حدود ۹۵% از مردم دارای تلفن همراه و قریب ۶۵% دارای تلفن همراه هوشمند هستند کما اینکه بیش از ۷۵% وقت کاربران در اپ‌های موبایل و در سفرهای درون‌شهری و برون‌شهری صرف می‌گردد.

فرایند طراحی و توسعه اپلیکیشن ما

فرایند کاری ما در توسعه اپلیکیشن موبایل

بررسی زیرساخت
برنامه ریزی
برنامه نویسی
راه اندازی
پشتیبانی، بهینه سازی و بازاریابی
امتیاز 4.9 از 5

سخنان مشتریان درباره سوشیانت

مشاوره رایگان
می خواهید به جمع مشتریان راضی ما بپیوندید ؟

همین امروز میتوانید جهت مشاوره رایگان با پرکردن فرم زیر درخواست خود را ثبت کتید