توسعه تجارت الکترونیکی

صاحبان کسب و کار به خوبی می‌دانند که رضایت و تجربه موفق کاربران رابطه مستقیمی با توسعه تجارت آن‌ها دارد. وقتی کاربران خریدی دشوار، کند و گیج‌کننده داشته باشند، سایت را ترک کرده و از رقبای شما خرید می‌کنند.

از همین رو، وب‌سایت شما باید امکان خریدی ساده را برای کاربران فراهم کند؛ در غیر اینصورت طولی نخواهد کشید که در مسیر جذب مخاطب با شکست مواجه می‌شوید.

ما در سوشیانت می‌توانیم نیازهای مشتریان و کسب و کار شما را برطرف کنیم. برای دستیابی به این هدف، وب‌سایت‌هایی طراحی می‌کنیم که در پروسه جذب مخاطب موفق عمل کنند.

پایه‌های یک تجارت الکترونیکی موفق

شما برای موفقیت در کسب و کار و اطمینان از بازگشت سرمایه خود، چندین اصل مهم را در هنگام طراحی وب‌سایت باید در نظر داشته باشید:

۱ – تجربه یک خرید موفق

فروشگاه اینترنتی باید خریدی آسان و امن را برای کاربران ایجاد کند؛ صفحات باید با سرعتی بالا، ظاهری جذاب، محتوایی کاربردی و در نهایت رویکردی متناسب با نیازها و انتظارات کاربران راه‌اندازی شوند.

۲ – بروزرسانی

داشتن وب‌سایتی با ویژگی‌ها و دسترسی‌های محدود، اطلاعات قدیمی و منقضی شده که هیچ ارتباطی با ماهیت کسب و کار شما ندارد، کمکی به پیشبرد اهدافتان نخواهد کرد.

۳ – تعامل و شخصی سازی

مشتریان انتظار دارند وب‌سایتی که از آن استفاده می‌کنند‌، در بازدیدهای بعدی، با پیشنهاد محصولاتی مطابق با سلیقه‌شان، تبلیغات مرتبط و… آنان را به یاد آورد. در نهایت باید این نکته را در نظر داشته باشید که خریداران، وب‌سایتی را که از پشتیبانی مناسبی برخوردار نباشد، ترک می‌کنند.

ما در سوشیانت براساس تجربه‌ای که طی سال‌های متمادی در زمینه توسعه تجارت الکترونیکی کسب کرده‌ایم، می‌توانیم سایت‌هایی کارآمد برای شما و کاربران‌تان طراحی کنیم.