با تمرکز بی وقفه بر نیازهای کاربران، سایت‌هایی را طراحی می‌کنیم که برندها را رشد داده و مخاطبان را به خرید ترغیب کند.

چرا طراحی وب‌سایت اهمیت دارد

وب سایت یک نقطه تماس برای برند، یک ابزار برای کسب و کار و یک مکانی برای گفتگوهای مهم است. یک وب سایت عالی می‌تواند یک محرک خوب برای رشد کسب و کار باشد. در مقابل یک وب سایت ضعیف می‌تواند به برند شما آسیب بزند.

اما طراحی یک وب سایت عالی کار آسانی نیست. مخاطبان امروزی انتظارات بالایی دارند. شما زمان بسیار کمی دارید برای این که مخاطب را متقاعد کنید که وب سایت شما ارزش ماندن دارد.

چگونه یک وب سایت با تبادل بالا بسازیم

هر وب سایتی برای دستیابی به اهداف مختلف ساخته شده است، از فروش و رهبری تا تبادل اطلاعات؛ اما برای ایجاد وب سایتی که ما را به آن اهداف برساند، طراحی درست بسیار مهم است.

برای کاربران طراحی می کنیم

برای طراحی وب‌سایت نیازهای کاربران را در اولولیت قرار می دهیم. اگر نیازهای آنان را نمی‌دانیم، تحقیق و بررسی میکنیم. به عنوان یک آژانس کاربر محور، این اصل زیرساخت هر چیزی است که ما می‌سازیم.

هدفمند طراحی می کنیم

یک وب‌سایت عالی همه‌ی ویژگی‌های موردنیاز کاربر را دارد. مهم‌ترین ویژگی یک وب‌سایت ظاهر آن است اما همچنین باید با یک دید واضح از مهم‌ترین اهداف، نقاط تبادل و پشتیبانی مشتریان داشته باشد.

برای در دسترس بودن طراحی می کنیم

سایت باید به گونه‌ای طراحی شود که افراد بتوانند آن را به راحتی پیدا کنند و این آشکار بودن از دید موتورهای جستجو شروع می‌شود. یک سایت خوب باید از نظر فنی بهینه ساخته شده باشد تا صفحات فرود جذابی برای کاربران فراهم کند.

 

رویکرد طراحی وب‌سایت سوشیانت طی سال‌های متمادی مورد آزمایش و بررسی قرار گرفته است و تقریباً هر صنعتی را پوشش می‌دهد.