شرایط توسعه دهنده وب‌

اگر به تکنولوژی و تغییرات آن علاقه‌مند نیستید و اخبار آن را دنبال نمی‌کنید، داشتن یک شریک مسلط به تکنولوژی برای شما امری ضروری است. انجام این کار آسان نیست. ویژگی‌هایی وجود دارند که شما می‌توانید با در نظر گرفتن آن‌ها، با اطمینان بیشتری شریک تجاری خود را انتخاب کنید.

آگاهی و علاقه بالا نسبت به نیازهای کسب و کار

استفاده از جدیدترین و به‌روزترین راهکارها، روش مطلوبی برای ارتقا کسب و کار شما نیستند. در اولین مرحله شما باید نیازهای خود را بشناسید و برای پاسخگویی به آنان رویکرد مناسبی را برگزینید.

مدیریت پروژه

شرکتی که نرم افزار شما را توسعه میدهد، علاوه بر این کار باید مدیریت زمان، بودجه و کیفیت کار را نیز در نظر بگیرد. ما در سوشیانت از تجربه، مهارت و ابزارهای کاربردی استفاده می‌کنیم تا از روند رو به رشد پروژه‌ها آگاه شده، سود و ضررهای احتمالی را تخمین بزنیم و برای عبور از آن‌ها استراتژی‌های مناسبی را به کار بگیریم.

شناخت پلتفرم‌ها

پلتفرم‌های مختلف تکنولوژی، از نقاط قوت و ضعف متفاوتی برخورداراند. در این موقعیت، شناخت قابلیت‌های گوناگون و مختص به هر پلتفرم بسیار ارزشمند است.

تجربه

هیچ دو پروژه‌ای موقعیتی شبیه به یکدیگر ندارند اما تجربه‌ای که ما با طراحی صدها وب‌سایت به دست آورده‌ایم به درک نیازها و خواسته‌های مشتریانمان کمک می‌کند.